Udrażnianie Kanalizacji

Toalet, Wc, zlewów, umywalek, brodzików, wanien itp.

Zator kanalizacji w mieszkaniu restauracji lub firmie dla każdego to koszmar,ponieważ prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji np.nie można korzystać z toalety lub wanny unosi się brzydki zapach czasami dochodzi do uszkodzenia mienia gdy ścieki cofają się do budynku. Tłuszcz, brud, resztki żywności, włosy, korzenie drzew,połamane rury, itp. to tylko niektóre z głównych przyczyn zatkania kanalizacjiczyszenie kanalizacji Powolny odpływ wody z umywalki, toalety, wanny.prysznica lub bulgotanie gdy spuszczamy wodę wskazuje że odpływ musi być niedrożny.

Pogotowie Kanalizacyjne

Przedsiębiorcy i właściciele mieszkań w Warszawie i okolicach mogą liczyć na skuteczne udrażnianie kanalizacji przez profesjonalną firmę Oferujemy szeroki zakres udrażniania rur w Warszawie od zapchanej umywalki, toalety,wanny po czyszczenie studzienki kanalizacyjne,studnie,zbiorniki,separatory,osadniki W zasadzie jesteśmy w stanie wyczyścić każdą część systemu kanalizacyjnego.

Udrażnianie Kanalizacji

Mamy pełną gamę profesjonalnych urządzeń do czyszczenia rur który pozwala nam usunąć wszystkie zatory a także zapewnia że niedrożność jest usuwana szybko i sprawnie w minimalnym bałaganie. Do przepychania instalacji w budynkach mniejszych zatorów w instalacji używamy elektromechaniczne urządzenia czyszczące marki Rems i Rothenerger , a do zewnętrznych sieci kanalizacyjnych używamy urządzenia do czyszczenia kanalizacji wodą pod wysokim ciśnieniem Wuko.

Tabs

W razie wystąpienia zatoru w instalacji kanalizacyjnej oferujemy: udrażnianie rur i odpływów ręcznie mechanicznie oraz ciśnieniowo udrażnianie studzienek kanalizacyjnych czyszczenie kanalizacji deszczowej przepychamy piony kanalizacyjne udrażniamy umywalki toalety brodziki wanny pisuary czyszczenie rozdrabniaczy Mycie pod ciśnieniem rur kanalizacyjnych czyszczenie rur kanalizacyjnych i spustowych Czyszczenie przepompowni oraz osadników chemiczne czyszczenie instalacji C.O. Czyszczenie i dezynfekcja komór zsypowych lokalizujemy miejsca wrastania korzeni.
Kamera inspekcyjna kolorowa – jest urządzeniem do monitoringu kanalizacji, identyfikacji uszkodzeń zatorów, analizy stanów technicznych rur wodnych, drenaży, trudno dostępnych miejsc, szybów wentylacyjnych, kominów i wielu innych.
W zależności od średnicy rury kanalizacyjnej stosowane są spirale różnego rozmiaru 16mm lub 22mm. Każda używana przez nas sprężyna posiada wymienna końcówkę, która w zależności od typu zapchania oraz średnicy rury jest dowolnie zmieniana. Specjalistyczne końcówki o średnicy od 16mm do 100mm pozwalają na szybkie i długotrwałe przepchnięcie kanalizacji.
Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na szybkość oraz co ważniejsze skuteczność udrażniania kanalizacji jest duży przepływ wody. Pojazd wykorzystywany przez firmę HydroSerwis, oprócz stosunkowo małych rozmiarów, pozwalających na wjazd do parkingów podziemnych oraz ciasnych bram i uliczek, posiada pompę wysokociśnieniową wytwarzającą ciśnienie wody 200bar oraz przepływ wody do 120 l/min. Dzięki wysokim parametrom naszego sprzętu jesteśmy w stanie udrożnić rury o większej średnicy. Metoda wysokociśnieniowa idealnie nadaje się do udrażniania oraz czyszczenia kanalizacji z osadów takich jak: tłuszcz, piasek, żwir stosowana głównie na zewnątrz budynków - gdzie udrażnianie odbywa się od szamb, oczyszczalni ekologicznych lub rewizji itp..

Udrażnianie Kanalizacji

Zajmujemy się obsługą kanalizacji z zakresu: czyszczenie, udrażnianie i monitoring kanalizacji. Mamy brygady, które dyżurują w różnych miejscach Warszawy i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.
Zależy nam na czasie klienta oraz jakości wykonywanych usług, dlatego usługę wykonujemy bardzo szybko. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży hydraulicznej oraz urządzeniom specjalnie dostosowanym do tego typu działalności.
Pogotowie kanalizacyjne jest czynne całodobowo, również w niedziele i święta. Jednak cena wykonania usługi w godzinach nocnych oraz niedziele i święta jest wyższa.